ІХ Міжнародний медичний форум – наймасштабніша подія галузі охорони здоров’я України!

pages: 60-66

rft18-2_6066_logo-1024x185.jpg

 

З 25 по 27 квітня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся ІХ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». Форум об’єднав наукову, дискусійну, ділову площадки, а також найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров’я та фармацевтики. Високий професійний рівень події дав змогу фахівцям підвищити рівень кваліфікації, обмінятися досвідом, ознайомитися з міжнародними досягненнями, налагодити партнерські відносини, представити інноваційні розробки, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров’я України.

rft18-2_6066_f1-300x200.jpg

 

Цьогорічний Форум вкотре засвідчив високий рівень зацікавленості і корисності даного заходу з боку фахівців медичної науки і практики та об’єднав 12 575 зареєстрованих спеціалістів. Серед учасників і відвідувачів: керівники державних органів у сфері охорони здоров’я, представники місцевих органів влади, ОТГ, керівники і представники провідних наукових, освітніх і медичних установ, об’єднань, власники і топ-менеджмент приватних медичних клінік, бізнес-компаній, вчені, лікарі-практики, фахівці у сфері медицини, стоматології і фармацевтики.

Організаторами представницького Форуму є Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Компанія LMT.

Захід відбувся за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Офіційна підтримка: Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство регіонального розвит­ку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Київська міська державна адміністрація.

Форум відбувся за сприяння медичних та стоматологічних асоціацій, громадських об’єднань, вищих навчальних медичних закладів України і зарубіжжя.

Генеральний партнер: CANON.

Офіційний партнер: Medical School.

Серед партнерів-учасників: INMED Ukraine, УМТ+, Мед Ексім, ХІМЛАБОР­РЕАКТИВ, БІОМЕД, УКР ДІАГНОСТИКА, RH, Вектор-Бест-Україна, Віола Медтехніка, Protech Solution Ukraine, Медіком Україна, Здраво, БТЛ-Україна та інші.

rft18-2_6066_f2-300x185.jpg

 

Форум відкрив керівник департаменту з питань охорони здоров’я та соціальної політики Адміністрації Президента України Лурін Ігор Анатолійович. Він привітав присутніх із початком роботи заходу і зачитав вітальне слово Президента України Петра Олексійовича Порошенка. Президент у своєму зверненні до організаторів, учасників та гостей Форуму висловив переконання, що «актуальність питань, винесених для обговорення, дасть новий імпульс удосконаленню практики управління якістю медичної допомоги, консолідує зусилля держави, науки та бізнесу у прийнятті конструктивних рішень щодо подальшої модернізації сфери».

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Сисоєнко Ірина Володимирівна у своїй привітальній промові наголосила на важливості об’єднання зусиль медичної спільноти у здійсненні реформи охорони здоров’я.

Президент Національної академії медичних наук України академік НАМН України Цимбалюк Віталій Іванович привітав присутніх із відкриттям Форуму. У своєму виступі він зокрема відзначив зусилля його організаторів, які щороку забезпечують високий рівень проведення науково-практичних заходів та виставок.

Ректор НМАПО імені П.Л. Шупика академік НАМН України Вороненко Юрій Васильович привітав учасників Форуму, зауважив, що цього року до роботи долучилися 12 кафедр та 2 інститути НМАПО імені П.Л. Шупика, які проводять 14 науково-практичних заходів, і запросив гостей до подальшої плідної співпраці.

Директор департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Гінзбург Валентина Григорівна побажала гостям і учасникам Форуму плідної роботи, ефективних діалогів, а головне – свіжих ідей та рішень, втілення яких стане реальним внеском у розбудову та процвітання вітчизняної системи охорони здоров’я.

У своєму привітальному слові координатор з охорони здоров’я Центрального офісу реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лісневська Наталія Олександрівна відзначила, що Форум – це важливий майданчик для спілкування та обговорення актуальних питань галузі і особливо подякувала за напрям «Реформування галузі». Адже зараз це одна з найактуальніших та найболючіших тем.

На важливості такого формату Форуму, де учасники та відвідувачі можуть поспілкуватися, поділитися думками, обмінятися досвідом і ознайомитися з найновішими технологіями, обладнанням, методиками, наголосила заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович.

Відповідальний лікар навчається завжди!

вгору

Всі три дні роботи Форуму ознаменувалися проведенням унікальних міждисциплінарних науково-практичних заходів. У цьому році під егідою Форуму відбувся VІІ Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України», а також ІІІ Міжнародний конгрес «Менеджмент в охороні здоров’я» та ІІ Міжнародний стоматологічний конгрес, що внесені до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2018 році.

Комплексний, багатоплановий та насичений характер Форуму, який охоплює майже всі сфери медичного та пов’язаних із ним напрямків, стабільно приваблює нових учасників своєю сучасністю, рівнем інновацій, масштабністю та високою професійністю підготовки заходів.

У рамках конгресів було проведено велику кількість науково-практичних заходів – 60 конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, шкіл і 30 майстер-класів. Доповідачами виступили 850 провідних експертів з України та зарубіжжя.

rft18-2_6066_f3-300x188.jpg

 

Всі заходи, які були проведені у рамках Форуму, знайшли свою цільову аудиторію, а їх учасники мали унікальну можливість підвищити власний професійний рівень, розширити межі обізнаності і відчути реальний ритм розвитку світової медичної практики.

Організатори, співорганізатори та парт­нери: 17 науково-дослідних інститутів Національної академії медичних наук України, 12 кафедр та 2 інститути Націо­нальної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, фахівці медичних установ МОЗ, медичних та стоматологічних асоціацій і громадських об’єднань, вищих медичних навчальних закладів.

Для керівників охорони здоров’я, директорів і головних лікарів державних та приватних медичних установ були передбачені програми «Організація і управління охороною здоров’я», «Реформування галузі», «Дні приватної медицини» у рамках ІІІ Міжнародного конгресу «Менеджмент в охороні здоров’я».

rft18-2_6066_f4-300x210.jpg

 

Кафедра організації і управління охороною здоров’я НМАПО імені П.Л. Шупика провела науково-практичну конференцію «Освіта – основа управлінської діяльності в охороні здоров’я», щорічну конференцію з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я 2018».

НМУ імені О.О. Богомольця, Інститут післядипломної освіти, кафедра менеджменту охорони здоров’я організували V Школу головного лікаря.

Традиційно відбулася ІХ практична конференція «Приватна медицина: реалії практики». Організатор заходу – Компанія LMT.

Вперше відбулися два практичних семінари від партнера Форуму – юридичної компанії «МЕДКОНСАЛТИНГ» – для стоматологів та офтальмологів. Обидва заходи викликали величезну увагу слухачів. Тож ми й надалі розвиватимемо ці напрями.

Вперше був проведений Перший національний симпозіум української медичної експертної спільноти «Здоров’я українця – найвища цінність держави», організатор – УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА ЕКСПЕРТНА СПІЛЬНОТА.

rft18-2_6066_f5-300x185.jpg

 

Родзинкою науково-практичної програми цього року стала перша Всеукраїнська конференція «Доступність та якість медичної допомоги у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів», у роботі якої взяли участь: народні депутати України Сергій Березенко та Ірина Сисоєнко, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, координатор з охорони здоров’я Центрального офісу реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Лісневська, директор департаметну охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, директор департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Михайло Лобас, представники департаментів охорони здоров’я з інших областей, представники ОТГ та головні лікарі з усієї України.

У програму також увійшли заходи, присвячені питанням державної політики, реформуванню охорони здоров’я, фінансово-економічним та організаційно-правовим механізмам здійснення управління медичними закладами.

Вкотре поспіль зібрала фахівців науково-практична програма «Дні лабораторної медицини». У рамках програми відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Теорія та практика лабораторної медицини» (до 100-річчя заснування НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України). Організатори заходу – Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини.

rft18-2_6066_f6-300x200.jpg

 

НАМН України, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», Лабораторна та метрологічна служба НАМН України, міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України провели науково-практичну конференцію «Актуальні питання лабораторної медицини в діагностичній роботі сімейних лікарів». Були проведені загальні збори Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, робоча нарада опорної кафедри за фахом «Клінічна біохімія» з представниками однопрофільних кафедр післядипломної освіти ВНМЗ України, круглий стіл «Наш спільний захист – вакцинація», науково-практична конференція «Інфекційні хвороби у сучасному світі: епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика», а також 10 інтенсивних майстер-класів у рамках Української лабораторної школи.

ТОВ «Вектор-Бест-Україна» у цьому році провело науково-практичний семінар «Особливості імуноферментних та молекулярних методів діагностики кліщових інфекцій».

rft18-2_6066_f7-300x200.jpg

 

У розширеному форматі відбулася науково-практична програма «Медична радіо­логія». На майданчику Форуму відбулися конференції «Інноваційні методи у променевій діагностиці», «Вибір методу діагностичної візуалізації в кардіології в залежності від клінічної ситуації», семінар «Інтервенційна радіологія в діагностиці та лікуванні», був проведенийкруглий стіл членів експертної групи МОЗ України за напрямками «Радіологія. Ультразвукова діагностика. Променева терапія. Рентгенологія. Радіонуклідна діагностика»; «Проблемні питання радіологічної служби України».

Асоціація радіологів України, Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики, кафедра променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика, Компанія LMT провели низку майстер-класів Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики. Заняття проходили на інноваційному обладнанні, яке надали провідні компанії ринку.

Крім цього, багато актуальних заходів були присвячені інноваційним технологіям у медичній візуалізації, променевим методам дослідження в сучасній онкології, сучасним підходам до лікування променевих ушкоджень і багатьом іншим питанням.

rft18-2_6066_f8-300x193.jpg

 

Значна увага на Форумі була приділена науково-практичній програмі «Військова медицина». Зокрема, провідні фахівці установ НАМН України представили свої розробки, методи і методики надання медичної допомоги учасникам АТО і постраждалому населенню. Була проведена IV науково-практична конференція «Впровадження наукових розробок НАМН України та особливості надання медичної допомоги учасникам АТО і постраждалому населенню».

Різноманітні питання вдосконалення екстреної медичної допомоги в Україні були розглянуті у розділі «Медицина невідкладних станів і медицина катастроф». Були проведені майстер-клас «Стандартизація домедичної та первинної медичної допомоги на догоспітальному етапі» та симпозіум «Уніфікований підхід до надання екстреної медичної допомоги в галузях цивільної та військової медицини, який відповідає міжнародним стандартам».

Багаторічний партнер Форуму кафедра гематології та трансфузіології НМАПО імені П.Л. Шупика спільно з іноземними експертами організували науково-практичну конференцію «Трансфузіологія та гематологія: новітні тенденції розвитку та прикладні питання».

Національна академія медичних наук України; Міністерство охорони здоров’я України; ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України»; Департамент охорони здоров’я Київської ОДА; Асоціація кардіологів України; Асоціація дослідників України; Всеукраїнська асоціація превентивної кардіології та реабілітації традиційно провели в рамках Міжнародного медичного конгресу Українську кардіологічну школу імені академіка М.Д. Стражеска «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування».

rft18-2_6066_f9-300x214.jpg

 

Цього року значну увагу було приділено програмі для офтальмологів. Великий інте­рес фахівців викликали науково-практична конференція «Актуальні питання офтальмології», організована ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» та Товариством офтальмологів України, семінар «Дайджест інновацій в офтальмології», організатором якого стала кафедра офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика, та семінар «Правове регулювання офтальмологічної практики: взаємовідносини з пацієнтом, вирішення конфліктних ситуацій» від компанії «МЕДКОНСАЛТИНГ».

Серед заходів для сімейних лікарів слід згадати науково-практичну конференцію «Сьогодення первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини», організовану НМАПО імені П.Л. Шупика та Інститутом сімейної медицини, і науково-практичну конференцію «Реформа і якість первинної медичної допомоги», організатором якої стала Українська асоціація сімейної медицини.

У рамках науково-практичної програми «Функціональна діагностика» була проведена IV школа з клінічної нейро­фізіології «Актуальні питання клінічної нейрофізіології. ЕЕГ діагностика пароксизмальних станів. Викликані потенціали». Організатори: відділення функціональної діагностики ДУ «Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України»; Відділення функціональної діагностики з групою рентгенології ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», ГО «Товариство клінічних нейрофізіологів».

Власників та керівників аптек, фармацевтів, провізорів зібрав науково-практичний семінар «Практичні аспекти менеджменту та економіки аптечної мережі», організатором якого виступив ДП «Український фармацевтичний інститут якості».

rft18-2_6066_f10-300x179.jpg

 

Фахівці також змогли взяти участь і в ін­ших не менш важливих науково-практичних програмах: «Хірургія, нейрохірургія, кардіохірургія, ендоскопія, комбустіологія»; «Травматологія та ортопедія»; «Онкологія»; «Терапія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, гематологія та трансфузіологія»; «Дерматовенерологія»; «Гінекологія, репродуктологія, акушерство, перинатологія, неонатологія, педіатрія»; «Отоларингологія»; «Сестринська справа».

Крім цього, відбулися унікальні освітні школи – Терапевтична школа і Українська школа медсестринства, у рамках яких слухачі отримали кваліфіковану консультацію професіоналів.

Попри економічну і політичну кризу в країні, Форум стрімко розвивається: цього року під його егідою відбувся ІІ МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС — ключова подія для фахівців галузі, учасників ринку стоматологічних послуг. Співорганізаторами Конгресу стали Асоціація стоматологів України, Інститут стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, Українська асоціація сімейної медицини. Повні зали спеціалістів стоматологічної галузі зібрали симпозіум «Фармакотерапія в стоматології»; конференція, присвячена 15-річчю Інституту стоматології, та cемінар-практикум «Правове регулювання стоматологічної практики: зміни в законодавстві» від ЮК «МЕДКОНСАЛТИНГ».

Форум дав змогу розглянути проблемні питання медицини, намітити стратегічні завдання розвитку галузі охорони здоров’я. Результати його роботи знайдуть практичне застосування і сприятимуть удосконаленню практики надання медичної допомоги населенню України.

Інноваційні технології в медицині — лікарям-практикам

вгору

Форум знову закріпив за собою статус важливого бізнес-заходу для фахівців галузі охорони здоров’я. Найбільші в Україні медичні виставки Міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO, Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO та Міжнародна стоматологічна виставка DENTALEXPO дали змогу компаніям ринку представити новітнє медичне та стоматологічне обладнання, повний спектр інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичні препарати.

А вибір був гідним уваги! Цього року в експозиції Форуму взяли участь 288 компаній лідерів ринку охорони здоров’я. Серед експонентів 62 компанії, які вперше взяли участь у заході.

rft18-2_6066_f11-300x225.jpg

 

Значно розширилася географія експонентів – на виставках було представлено учасників і торгові марки з Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Грузії, Данії, Ізраїлю, Індії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Кореї, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії.

Серед постійних учасників: 4Life Трансфер Фактор центр в Україні, Agel, Компанія AMPri Ukraine, CHISON MEDICAL IMAGING CO. LTD, Doktoram.com, НВП DX-СИСТЕМИ, Компанія Likarni.com, ROCHE, АВІС – МЕД, Аламед, АЛТ (ЕМСІМЕД), АФС Медицинтехнік, БIШОФIТ Mg ++, Біо Тест Мед, Браш, Ваше Здоров’я Трейдинг, ВЕГА МЕДІКА, ВОЛЕС, Волсмарт, Глобал – Медика, Дослідний завод ГНЦЛС, ГОЛНИТ, Групотест, Дана МС, Діалог Діагностікс, ЕксімКаргоТрейд, Елітмедіка, Ерба Діагностікс Україна, ЕргоЛайф, ІМЕСК, ІН МЕДІКАЛ, Інтермедика, МК КАРДІО, КАТРОНІК, Квайссер Фарма Україна, ЗРО КВАНТ, ЛАБВІТА, Лада-Мед, ЛАЙФМЕДИКА, Лікар, Компанія ЛОРАН, ТДВ Київське виробниче об’єднання МЕДАПАРАТУРА, Медгарант, Медгрупінвест, Медекал-про, Медилайн, МЕДІТОРГ, Медсервісгруп, Медстар Солюшенс, Медтехснаб, МІЗ-МА, Міт – Медика, МК Квертімед-Україна, Модем1, Представництво в Україні МУКОС Фарма, Нектар, Нова медична група, ОДАМЕД, Дослідно-експериментальний виробничий центр ОЛІМП, МПТВП ОНІКО, ОСД Східна Європа, ПЕ-КО, Полікс Груп, Поліпромсинтез, Профімед-Сервіс, РАДМІР, Реагент, Рейн Інтернешнл, СЕЛКОМ ЛТД, Сіместа ВААЛ, СПІКАРД, Терра-Мед, ТІСА Київ, Топлайн, ТРАНСМЕД, Український науковий інститут сертифікації, УАБМ, Ультрасайн, ФАРМЛІНК, ФЕЛІЦАТА Україна, Філісіт-Діагностика, Флоаре, HEEL, ХЕЛСІ СТАЙЛ, Цептер Інтернаціональ Україна, Медичний центр ЮБІАЙ, ЮТАС та багато інших.

rft18-2_6066_f12-300x222.jpg

 

Новими учасниками виставок стали: Beijing Yimo Co. LTD, Clinica Web/MED­A­KADEM, DEVA Company, Dr. Yilmaz Herbs&Supplements, Feminacare, GUANG­ZHOU IMPROVE MEDICAL INSTRU­MENTS CO. LTD, Jiangsu Trauhui Medical Instrument Co. LTD, Kaps, MZ Liberec a.s., NECOTES, Playbrush, Shanghai Kinnovex Medical Co. LTD, Shenzhen Creative Industry Co. LTD, Skeema Dental Italia, System Medicals – Свармед, WHITE STUDIO, VR Dental, Winncare Polska, БЕСТМЕД, БіоЛабТех ЛТД, БМЦ, ВАЛЕАНТ ФАРМАСЬЮТІКАЛЗ, Вінмедікал, Гельтек – Україна, НВФ ОПТРОН, ДЕЙЛІ-ТРЕЙД, Джонсон і Джонсон Україна, Діалаб Сервіс, ДОМІНАНТА, ЕКСДІА ПЛЮС, ЕКСІМ, Медична компанія ЕМПІРІКА, Представництво Епсон Європа Б.В., ЄВРОМЕД, ІНТЕЛМЕД, Київський вітамінний завод, КСЕНКО, Лабораторія краси та здоров’я HEALTH&BEAUTY LAB, Лабпартнер, МАКСИМУС-ПЛЮС, МЕД­АКА­ДЕМІЯ, МЕДИН 2011, Медіка­лазер, Nikator, Одєтекс, ОПТЕК, ПОЛТАВА МЕДОБЛАДНАННЯ, СІРОНА, Скай Медика, Смарт Мед, СТЄЛАБ, ТІ ДЖІ ХЕЛС, УкрМедСпектр, Форсайт-Медтех, Хелсі Тонзілс та інші.

rft18-2_6066_f13-300x179.jpg

 

Одночасно з Форумом відбулася VIІ Між­народна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, серед учасників якої – провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти Австрії, Білорусі, Грузії, Індії, Латвії, Словаччини, України, Фінляндії, Чехії та багатьох інших країн. Виставка об’єднала лідерів галузі медичного туризму та надала можливість налагодити довгострокову співпрацю на міжнародному рівні.

Серед учасників виставки: Торговий відділ Посольства Австрії ADVANTAGE AUSTRIA UKRAINE, healthPi, Mondial GmbH & Co. KG, PremiQaMed Privatkliniken GmbH, Rudolfinerhaus Privatklinik GmbH, ДУ МОЗ Республіки Білорусь, Республіканський науково-практичний центр Віденська Приватна Клініка «Мати і дитина», Evex Medical Cor­po­ration, центр медичного туризму Baltic care, туристичний інформаційний центр Jūrmala, Клініка Лазерної медицини Д-ра Мауріньша, Латвійське агентство інвестицій та розвитку, Латвійсько-Американський центр ока, Посольство Словацької Республіки в Україні, ТОВ Медичний центр «Асклепіон», клініка «Мануфактура», Етуаль Флора, ТОВ «Імпала Тревел», Київський центр фунготерапії, біорегуляції та аюрведи, Wellness Center Наш Дом, HYKSin – Гельсінська університетська лікарня, ТМ Amber Life, ЛАТТЕПС, агентство з питань підтримки торгівлі Чехії – CzechTrade.

Цифри і факти

  • rft18-2_6066_f15-300x200.jpg

     

    6500 м² експозиційної площі
  • 288 експонентів IMF, Стоматологічного Конгресу, виставки медичного туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo
  • Географія експонентів та ТМ: 35 країн – Австрія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Грузія, Данія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Корея, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Росія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Японія.
  • 12 575 фахівців-відвідувачів
  • 75 організаторів та співорганізаторів науково-практичних заходів
  • 60 науково-практичних заходів
  • 30 майстер-класів
  • 850 доповідачів

До зустрічі на X ювілейному Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»
www.medforum.in.ua

Our journal in
social networks:

Issues Of 2018 Year

Contents Of Issue 4 (49), 2018

  1. В.А. Чернышов, Ю.С. Рудык

  2. В.О. Ружанська, В.М. Жебель

  3. Ю.В. Сульская

  4. Л.П. Купраш, О.В. Купраш, С.О. Гударенко

  5. Л.М. Ена, А.М. Христофорова, В.И. Артеменко, О.Г. Гаркавенко

  6. О.М. Заліська, О.Б. Піняжко, Р.Р. Ілик, О.О. Ващенко

  7. О.А. Галушко

  8. С.М. Недашківський, О.А. Галушко

Contents Of Issue 1 (46), 2018

  1. В.И. Волков, А.С. Исаева

  2. О.М. Радченко

  3. О.А. Галушко

  4. С.М. Недашківський, О.А. Голубовська, О.А. Галушко

  5. Е.О. Крахмалова, Ю.Е. Харченко, А.Ю. Токарева